5. Piet Fioole

Piet Fioole (1943)

4 aangeboden items / 62 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Kunstenaar:

Piet Fioole

Geboortejaar:

1943

Geboorteplaats:

Halsteren

Biografie:

Piet Fioole 1943 Halsteren

Graficus; voormalig directeur kunstacademie

Exposities:

Galerie Bint Dordrecht

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Piet Fioole - Zeefdruk Midnight skylight kopen? Bied vanaf 40!

Piet Fioole - Zeefdruk Midnight skylight

Geplaatst doorCello1

Jaartal1982
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Fioole - Zeefdruk Lucht boven R kopen? Bied vanaf 40!

Piet Fioole - Zeefdruk Lucht boven R

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
Afmetingen64 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Fioole - Zeefdruk On top of a red roof kopen? Bied vanaf 40!

Piet Fioole - Zeefdruk On top of a red roof

Geplaatst doorCello1

Jaartal1979
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Fioole - Zeefdruk Skylight 1 kopen? Bied vanaf 40!

Piet Fioole - Zeefdruk Skylight 1

Geplaatst doorCello1

Jaartal1982
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst