5. Bernhard Jäger

Bernhard Jäger (1935)

2 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Bernhard JÄGER (München 1935)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Bernhard Jäger - Kleiner Kopf kopen? Bied vanaf 6!

Bernhard Jäger - Kleiner Kopf

Geplaatst doorSasja_b

Eindtijd18-03-2021 om 21:39

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bernhard Jäger - Man in fles. kopen? Bied vanaf 70!

Bernhard Jäger - Man in fles.

Geplaatst doorHugo8

Eindtijd10-06-2021 om 21:44

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen59 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst