5. Cornelis Kloos

Cornelis Kloos (1895-1976)

5 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Cornelis Kloos (Rotterdam 1895 - Den Haag 1976)

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Cornelis Kloos - Naar Jacques Villon kopen? Bied vanaf 69!

Cornelis Kloos - Naar Jacques Villon

Geplaatst doorAkke

Afmetingen39 cm x 30 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst

Cornelis Kloos - C5004-28, Naaktmodeltekening kopen? Bied vanaf 100!

Cornelis Kloos - C5004-28, Naaktmodeltekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Cornelis Kloos - C5004-27, Naaktmodeltekening kopen? Bied vanaf 100!

Cornelis Kloos - C5004-27, Naaktmodeltekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1974
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cornelis Kloos - C5004-26, Naaktmodeltekening kopen? Bied vanaf 100!

Cornelis Kloos - C5004-26, Naaktmodeltekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen13.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cornelis Kloos - C5004-25, Naaktmodeltekening kopen? Bied vanaf 100!

Cornelis Kloos - C5004-25, Naaktmodeltekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen13 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd