5. Mary Meijs

Mary Meijs (1929-2011)

1 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Mary MEIJS (Maastricht 1929 - Valkenburg aan de Geul 2011)

Textiel-kunstenaar en schilder.

Opleiding aan de Jan van Eyck Academie te Maastricht.

Woonde in verschillende landen waaronder Zuid-Afrika en Curaçao. Deze invloeden zijn terug te zien in vele van haar honderden werken.

Mary Meijs - (1929-2011) | Vlaggen 10/50 | EUR 49,95 kopen? Bied vanaf 50!

Mary Meijs - (1929-2011) | Vlaggen 10/50 | EUR 49,95

Geplaatst doorMarcoMostert

Eindtijd01-08-2021 om 22:48

Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst