5. Marijn Moree

Marijn Moree (1951)

1 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Marijn Alexander Morée werd op 7 juni 1951 in Den Helder geboren. Hoewel hij nog steeds in Nederland woont, werkt hij de meeste tijd in Bar-sur-Aube (Frankrijk) waar hij zijn atelier heeft en in alle rust kan schilderen. Via Rudi van de Wint maakte hij kennis met het schildersvak. Zijn jeugdwerk lijkt verrassend veel op het werk dat de kunstenaar nu, 35 jaar later, maakt. Zijn eerste exposities worden gehouden nog voordat hij met zijn opleiding begon. Van 1971 tot 1975 studeerde hij grafiek en architectonische vormgeving aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam. Tot 1979 werkte hij als architect en schilderde hij niets. Maar het bloed kruipt nu eenmaal waar het niet kan gaan. Van de een op de andere dag hield hij de tekentafel voor gezien. Vier jaar lang zeilde hij met zijn vrouw Yvonne de wereld rond en woonde in Spanje, Italië en Griekenland. In 1985 begon hij weer met schilderen en had onmiddellijk succes met zijn heldere en kleurrijke schilderijen en objecten. Sindsdien exposeert hij in binnen – en buitenland; zijn werk wordt verzameld door particulieren, bedrijven en instellingen. Zijn werk wordt met regelmaat aangehaald in allerlei artikelen in kranten en (kunst) tijdschriften. In 1994 wordt zijn eerste monografie gepubliceerd

Marijn Moree - Allegro kopen? Bied vanaf 25!

Marijn Moree - Allegro

Geplaatst doorJurgen66

Eindtijd23-03-2021 om 19:11

Jaartal2019
Afmetingen29.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst