5. Alfred Hrdlicka

Alfred Hrdlicka (1928-2009)

10 aangeboden items / 111 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Alfred HRDLICKA (1928 - 2009)

Duits Oostenrijks

9 aangeboden items van deze kunstenaar
Alfred Hrdlicka - Radierung,Melancholie kopen? Bied vanaf 125!

Alfred Hrdlicka - Radierung,Melancholie

Geplaatst doorHeinzel

VerzendingInternationaal

Laatste
kans
Alfred Hrdlicka - Das Atelier I. kopen? Bied vanaf 235!

Alfred Hrdlicka - Das Atelier I.

Geplaatst doorLaureano

VerzendingInternationaal

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen64 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Alfred Hrdlicka - Wunderkind Mozart. kopen? Bied vanaf 285!

Alfred Hrdlicka - Wunderkind Mozart.

Geplaatst doorLaureano

VerzendingInternationaal

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Alfred Hrdlicka - Hommage à Johann Strauß, Malbuch 1975 kopen? Bied vanaf 30!

Alfred Hrdlicka - Hommage à Johann Strauß, Malbuch 1975

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorheini

VerzendingInternationaal

Alfred Hrdlicka - Alfred HRDLICKA, Radierung. kopen? Bied vanaf 95!

Alfred Hrdlicka - Alfred HRDLICKA, Radierung.

Geplaatst doordietmar_de

VerzendingInternationaal

Alfred Hrdlicka - Studie zu Anthropos - Skulptur, Edelzinn versilbert kopen? Bied vanaf 200!

Alfred Hrdlicka - Studie zu Anthropos - Skulptur, Edelzinn versilbert

Beeld / Object

Geplaatst doorfwvanhelden

Jaartal1981
TechniekTin
Afmetingen6.5 cm x 3.5 cm x 3.0 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Alfred Hrdlicka - Orgie, Radierung, handsigniert kopen? Bied vanaf 180!

Alfred Hrdlicka - Orgie, Radierung, handsigniert

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Alfred Hrdlicka - PORTRAIT auf Barytkarton des BERLINer PROMINENTEN-Fotographen Ingo BARTH - handsigniert kopen? Bied vanaf 120!

Alfred Hrdlicka - PORTRAIT auf Barytkarton des BERLINer PROMINENTEN-Fotographen Ingo BARTH - handsigniert

Fotografie

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal