5. Egbertus Antonie Jansen

Egbertus Antonie Jansen (1877-1957)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Geboren in 1877 en overleden in 1957. Signeerde met E.A. Jansen.

Egbertus Antonie Jansen - Lente in Zeeland ( Ritthem ) - Olieverf kopen? Bied vanaf 795!

Egbertus Antonie Jansen - Lente in Zeeland ( Ritthem ) - Olieverf

Geplaatst doormameren

Eindtijd21-02-2021 om 21:32

Afmetingen50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst