5. Gerard Brussee

Gerard Brussee (1940-1988)

3 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)
3 aangeboden items van deze kunstenaar
Gerard Brussee - Rijwieldynamo - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Gerard Brussee - Rijwieldynamo - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Gerard Brussee - Zeefdruk Kleine Nieuwbouw I kopen? Bied vanaf 25!

Gerard Brussee - Zeefdruk Kleine Nieuwbouw I

Geplaatst doorCello1

Jaartal1979
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Brussee - Ets "4 Huizen in ovaal" kopen? Bied vanaf 20!

Gerard Brussee - Ets "4 Huizen in ovaal"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst