5. Joanet Gardy Artigas

Joanet Gardy Artigas (1938)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Joanet Gardy ARTIGAS 1938

Spaans

Joanet Gardy Artigas - Litho, Z.T. Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Joanet Gardy Artigas - Litho, Z.T. Abstracte compositie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd08-08-2021 om 20:35

TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst