5. Jan Battermann

Jan Battermann (1909-1999)

4 aangeboden items / 50 verkochte items

FA. (25 x Favoriet)

Jan BATTERMANN (1909 - 1999)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Battermann - Linosnede met een gedicht van Bertus Aafjes , De hond Kommer - 1974 kopen? Bied vanaf 40!

Jan Battermann - Linosnede met een gedicht van Bertus Aafjes , De hond Kommer - 1974

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1974
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Jan Battermann - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Battermann - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekGouache
Afmetingen10.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Battermann - kleurenlinosnede | 'Boekomslag Exlibriscongres | 1957 kopen? Bied vanaf 75!

Jan Battermann - kleurenlinosnede | 'Boekomslag Exlibriscongres | 1957

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1957
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Jan Battermann - linosnede | 'De zieke schilder' | 1955 kopen? Bied vanaf 50!

Jan Battermann - linosnede | 'De zieke schilder' | 1955

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1955
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen20 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier