5. Wim Burger

Wim Burger (1913-1999)

2 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Wim BURGER Geboren in Amsterdam te 1913 - overleden te Laren in 1999

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Wim Burger - C5042, Winter in Drenthe kopen? Bied vanaf 275!

Wim Burger - C5042, Winter in Drenthe

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd25-04-2021 om 20:44

Jaartal1965
Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Wim Burger - LUXEMBURG kopen? Bied vanaf 40!

Wim Burger - LUXEMBURG

Geplaatst doorkunstpeer

Eindtijd13-06-2021 om 20:24

TechniekGouache
Afmetingen29 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout