5. Matthäus Merian

Matthäus Merian (1593-1650)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Matthäus MERIAN (Basel 1593 - Bad Schwalbach 1650)

Duits Zwitsers

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Matthäus Merian - Caspar Merian, Isaac Tirion (e.a.), Lot van 5 prenten van Zeeland kopen? Bied vanaf 35!

Matthäus Merian - Caspar Merian, Isaac Tirion (e.a.), Lot van 5 prenten van Zeeland

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
Afmetingen17.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Matthäus Merian - Isaac Tirion, Gualdo Priorato, Lot van 5 gravures van Zeeland kopen? Bied vanaf 35!

Matthäus Merian - Isaac Tirion, Gualdo Priorato, Lot van 5 gravures van Zeeland

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
Matthäus Merian - Lot van 5 gravures van Zeeland (Axel, Sluys, Armuyden, Ter Tolen) kopen? Bied vanaf 35!

Matthäus Merian - Lot van 5 gravures van Zeeland (Axel, Sluys, Armuyden, Ter Tolen)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
Afmetingen13 cm x 18.5 cm (h x b)