5. Nel Pot

Nel Pot (1918-2011)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Nel POT (Vlaardigen 1918 - Leidschendam 2011)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Nel Pot - minimalistisch, strak en origineel, een blikvanger. Groot. kopen? Bied vanaf 135!

Nel Pot - minimalistisch, strak en origineel, een blikvanger. Groot.

Geplaatst doorflokbluit

Eindtijd02-08-2021 om 19:52

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam

Geplaatst doorflokbluit

Eindtijd02-08-2021 om 20:00

IngelijstOp Spieraam