5. Jan Asselbergs

Jan Asselbergs (1937-2015)

2 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Jan ASSELBERGS (Indonesië 1937 - Waspik (Waalwijk) 2015)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Asselbergs - Half zittend naakt met openvallende zwarte kimono kopen? Bied vanaf 525!

Jan Asselbergs - Half zittend naakt met openvallende zwarte kimono

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBuisArthouse

Eindtijd10-06-2021 om 22:42

Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen89 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Asselbergs - Litho kopen? Bied vanaf 75!

Jan Asselbergs - Litho

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd07-07-2021 om 21:48

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst