5. Warner Hemstede

Warner Hemstede (1945)

2 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Warner Hemstede (1945, lid van de Groninger Ploeg),

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Warner Hemstede - gereedschap kopen? Bied vanaf 30!

Warner Hemstede - gereedschap

Geplaatst dooresther_schilderij

Eindtijd08-08-2021 om 22:45

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen31 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Warner Hemstede - Ingelijst twee etsen kopen? Bied vanaf 25!

Warner Hemstede - Ingelijst twee etsen

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:51

TechniekEts
Afmetingen27.2 cm x 37.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst