Joe Andoe (1955)
  5. Joe Andoe
Joe Andoe (1955)

Joe Andoe (1955)

Kunstenaar

Kunstschilder Joe Andoe, geboren in 1955 te Tulsa (Oklahoma), Verenigde Staten, slaagde na een turbulente periode vol drugs in de jaren ‘70 erin om in 1981 met de graad Master of Fine Arts af te studeren aan de University of Oklahoma in Norman. Momenteel woont en werkt Andoe in New York. Hoewel Andoe tegenwoordig ook actief is als schrijver, is hij vooral bekend om zijn werk van olieverf. Zijn vrij minimalistische schilderijen bestaan meestal uit slechts één of twee kleuren. Dit zijn voornamelijk aardtonen, zwart en wit. De kunstenaar creëert zijn werk door verf op het canvas aan te brengen, de lijnen van zijn onderwerp in de verf te snijden en vervolgens de overige natte verf weer van het doek af te vegen. Zo blijft een enigszins grove textuur achter op het canvas. In combinatie met de donkere, al opgedroogde, verf van de achtergrond vormt dit vervolgens een duidelijke weergave van het af te beelden materiaal. Het is een contrasterend spel tussen licht en donker, waarin Andoe zegt op zoek te zijn naar het terugbrengen van de beelden tot hun zogenaamde blauwdruk.

Aangeboden items
1
Verkochte items
1
Nationaliteit
Amerikaans Amerikaans
Links
Favoriet
Joe Andoe - Horse kopen? Bied vanaf 400!
Joe Andoe (1955) Amerikaans Horse
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen112 x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400

Kunst kopen van Joe Andoe

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Joe Andoe? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Joe Andoe. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Joe Andoe en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Joe Andoe te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Joe Andoe!

Volg het aanbod kunst van Joe Andoe te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Joe Andoe te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Joe Andoe instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Joe Andoe kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Joe Andoe!

Waarom via Kunstveiling kunst van Joe Andoe kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Joe Andoe en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Joe Andoe via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Joe Andoe of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Joe Andoe?

Kunst kopen van Joe Andoe begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Joe Andoe, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Joe Andoe. Om meer kans te maken om de Joe Andoe te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Joe Andoe! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.