5. Antoon Hemert

Antoon Hemert (1883-1944)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Antoon Hemert.1883-1944.Wintertje.Anton Willem Joseph Marie werd op 9 februari 1883 in Den Bosch geboren en overleed op 15 februari 1944 in Utrecht.Hij woonde en werkte o.a. in Den Bosch,Amsterdam,Amersfoort en Utrecht.Gaf o.a. les aan de H.B.S. te Utrecht.Kleurenets.Gesigneerd met potlood A. van Hemert.Afmetingen incl. lijst:45x26 cm.Voorzien van nieuw passe-partout.

Antoon Hemert - Aan de waterkant kopen? Bied vanaf 38!

Antoon Hemert - Aan de waterkant

Geplaatst doorilonca

Eindtijd21-02-2021 om 19:50

TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst