5. Yvonne Kracht

Yvonne Kracht (1931)

1 aangeboden items / 39 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)

Yvonne KRACHT (Rotterdam 1931)

Schilder, Graficus, Tekenaar

Opleiding: Koninklijke Academie te Den Haag, Hoger instituut Koninklijke Academie Antwerpen

Enkele Exposities:

Galerie Contact Antwerpen

Printshop Amsterdam

Nuw Multiple Art, Brussel

Stedelijk Museum Amsterdam

Nouvelles Images Den Haag

Stedelijke Museum Schiedam

Kornblatt Galerie Baltimore

Exposities in Warschau, Bonn, Bielefeld, Japan, Hongarije, Frankfurt, Washington

Yvonne Kracht - Kleine Oplage 10/15 - Handgesigneerd / 1971 kopen? Bied vanaf 55!

Yvonne Kracht - Kleine Oplage 10/15 - Handgesigneerd / 1971

Geplaatst doorSolexico

Eindtijd25-07-2021 om 19:15

Jaartal1971
Afmetingen70 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst