5. Frits van Eeden

Frits van Eeden (1944)

1 aangeboden items / 155 verkochte items

FA. (67 x Favoriet)

Frits van Eeden werd geboren in Tilburg (1944) en groeide op in Den Haag. Hij volgde zijn beroepsopleiding in Den Haag en Amsterdam. Na 3 jaar in London gewerkt te hebben vertrok hij naar de Verenigde Staten en na een 'Best of Show' kreeg hij een part-time baan aangeboden door het Brevard Art Centre and Museum in Melbourne, Florida. De eerste prijs was een solo-tentoonstelling in het museum en een job als leraar aan de academie. Hij werd werkend lid van Pulchri Studio in 1966 (Haagse kunstenaarsvereniging). Hij is nog steeds werkzaam als schilder en beeldhouwer. Door het beeldhouwen heeft ook zijn schilderwerk een drie-dimensionale invloed en is zeer duidelijk herkenbaar. Zijn werken zijn op veel binnen- en buitelandse tentoonstellingen te zien geweest (Verenigde Staten, Singapore, Engeland, St. Tropez, Duitsland).

Frits van Eeden - Bijzondere 1980 dubbel Ets "paarden en figuren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Frits van Eeden - Bijzondere 1980 dubbel Ets "paarden en figuren" gesigneerd

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd16-05-2021 om 21:44

Jaartal1980
TechniekDroge Naald
Afmetingen35 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst