5. John Loker

John Loker (1938)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

John LOKER: (Leeds 1938)

Engels

John Loker - Green Lanes, litho (groot) kopen? Bied vanaf 50!

John Loker - Green Lanes, litho (groot)

Geplaatst doorRosser

Eindtijd03-07-2021 om 19:37

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst