3. items
  5. Land

Engeland Engeland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Engels.

Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk kopen? Bied vanaf 500!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk
TechniekPolaroid
Afmetingen21.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop
TechniekPolaroid
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Terry O'Neill - Naomi Campbell, New York, August 1991 kopen? Bied vanaf 100!
Terry O'Neill (1938-2019) Engels Naomi Campbell
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 100
Walter Farndon - Herfst in berglandschap met rivier kopen? Bied vanaf 500!
Walter Farndon (1876-1964) Amerikaans Engels Herfst in berglandschap met rivier
Afmetingen46.5 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 500
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE BATTLE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE BATTLE Handgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE STEEPLE CHASE kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE STEEPLE CHASE
TechniekEts
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Mark Spain - Gold Arbour kopen? Bied vanaf 50!
Mark Spain (1962) Engels Gold Arbour
Afmetingen58 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Michele Tabor - Olieverf en acryl op doek, De Italiaanse - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Michele Tabor (1951) Engels Zuid-Afrikaans Olieverf en acryl op doek, De Italiaanse - Ingelijst
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Clarence Henry Roe - Olieverf op board, Bergachtig landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Clarence Henry Roe (1850-1909) Engels Olieverf op board, Bergachtig landschap - Ingelijst
Afmetingen55 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 50
George Childs - Prachtig werk met zegel , zie foto’s kopen? Bied vanaf 50!
George Childs (1800-1875) Engels Prachtig werk met zegel , zie foto’s
TechniekHandgekleurd
Afmetingen44 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Robert Batty - Een litho gemaakt door T. Jeavons van een schilderij door Batty kopen? Bied vanaf 50!
Robert Batty (1789-1848) Engels Een litho gemaakt door T. Jeavons van een schilderij door Batty
TechniekLitho
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Julie Held - The journey #5 kopen? Bied vanaf 150!
Julie Held (1958) Engels The journey #5
Afmetingen103 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
George Moutard Woodward - Karikatuur I - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 65!
George Moutard Woodward (1760-1809) Engels Karikatuur I - 18e eeuw
TechniekEts
Afmetingen22.5 x 23.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 65
Francis Wheatley - Hot spice gingerbread & moaking hots kopen? Bied vanaf 15!
Francis Wheatley (1747-1801) Engels Hot spice gingerbread & moaking hots
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 22.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Peter Smith - Play Time kopen? Bied vanaf 215!
Peter Smith (1967) Engels Play Time
TechniekOverig
Afmetingen17 x 16 x 17 cm (h x b x d)
€ 215
Don Vaughan - Klassieke kunst kopen? Bied vanaf 75!
Don Vaughan (1916) Engels Klassieke kunst
Afmetingen27 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 75
Robert Del Naja - Helgoland (oranje glitter) kopen? Bied vanaf 400!
Robert Del Naja (1966) Engels Helgoland (oranje glitter)
TechniekGiclée
Afmetingen107 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
John Stezaker - Blind kopen? Bied vanaf 1350!
John Stezaker (1949) Engels Blind
TechniekC-Print
Afmetingen45 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.350
Jay Kaes - Trespassing kopen? Bied vanaf 95!
Jay Kaes (1985) Spaans Engels Trespassing
Afmetingen19 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Jay Kaes - An other view kopen? Bied vanaf 95!
Jay Kaes (1985) Spaans Engels An other view
Afmetingen19 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Mick Cawston - Ree in het struikgewas kopen? Bied vanaf 250!
Mick Cawston (1959-2006) Engels Ree in het struikgewas
Afmetingen53 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
David Hamilton - "Twenty-Five years of an Artist" - Drucksigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 50!
David Hamilton (1933-2016) Engels "Vijfentwintig jaar kunstenaar" - Drucksigniert
TechniekC-Print
Afmetingen24 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
George Moutard Woodward - Karikatuur II - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 50!
George Moutard Woodward (1760-1809) Engels Karikatuur II - 18e eeuw
TechniekEts
IngelijstIngelijst
€ 50
Robert Dodd - Victory of Trafalgar, in the Rear kopen? Bied vanaf 700!
Robert Dodd (1748-1815) Engels Victory of Trafalgar, in the Rear
TechniekGravure
Afmetingen88 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Robert Dodd - Victory of Trafalgar, in the V.AN. kopen? Bied vanaf 700!
Robert Dodd (1748-1815) Engels Victory of Trafalgar, in the V.AN.
TechniekGravure
Afmetingen88 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Maurice Cockrill - Venus and Mars kopen? Bied vanaf 225!
Maurice Cockrill (1936-2013) Engels Venus and Mars
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen49 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Graham Dean - Small Current kopen? Bied vanaf 450!
Graham Dean (1951) Engels Small Current
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
George William Mote - Landschap met Vee kopen? Bied vanaf 400!
George William Mote (1832-1909) Engels Landschap met Vee
Afmetingen100 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Ben Maile - Eastgate Clock - Chester kopen? Bied vanaf 75!
Ben Maile (1922-2017) Engels Eastgate Clock - Chester
Afmetingen64 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Allan Morgan - Highland Shore kopen? Bied vanaf 20!
Allan Morgan (1952) Engels Highland Shore
TechniekLitho
Afmetingen57 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Charles James Keats - stadsgezicht met stadspoort en soldaten kopen? Bied vanaf 35!
Charles James Keats (1856-1934) Engels stadsgezicht met stadspoort en soldaten
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 35
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSE in MONGOLIA kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho HORSE in MONGOLIA
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Michele Tabor - Apollo kopen? Bied vanaf 200!
Michele Tabor (1951) Engels Zuid-Afrikaans Apollo
Afmetingen124 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Paul Lucien Dessau - Portret kopen? Bied vanaf 75!
Paul Lucien Dessau (1909-1999) Engels Portret
TechniekLitho
Afmetingen52 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE WORKHORSE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE WORKHORSE Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho CANADIAN COWBOYS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho CANADIAN COWBOYS Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE CLIMB Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE CLIMB Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho MAN & HORSE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho MAN & HORSE Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE PARADE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE PARADE Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Charles George Lewis - "The Cheshire Hunt" ,1842 kopen? Bied vanaf 100!
Charles George Lewis (1808-1880) Engels "The Cheshire Hunt" ,1842
Afmetingen86 x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100