3. items
  5. Land

Engeland Engeland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Engels.

Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE WORKHORSE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE WORKHORSE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho CANADIAN COWBOYS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho CANADIAN COWBOYS Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho MAN & HORSE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho MAN & HORSE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE CLIMB Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE CLIMB Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE PARADE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE PARADE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Susan Hiller - AFTER MICROSCOPE SLIDES FOUND IN SIGMUND FREUDS COLLECTION kopen? Bied vanaf 500!
Susan Hiller (1940-2019) Engels NA MICROSCOOPDIA'S GEVONDEN IN SIGMUND FREUDS-COLLECTIE
Afmetingen 51.3 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Paul Lucien Dessau - Portret kopen? Bied vanaf 75!
Paul Lucien Dessau (1909-1999) Engels Portret
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Mark Spain - Gold Arbour kopen? Bied vanaf 38!
Mark Spain (1962) Engels Gold Arbour
Afmetingen 57 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Mark Spain - Saffron kopen? Bied vanaf 38!
Mark Spain (1962) Engels Saffron
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Ben Maile - Eastgate Clock - Chester kopen? Bied vanaf 50!
Ben Maile (1922-2017) Engels Eastgate Clock - Chester
Afmetingen 64 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Charles George Lewis - "The Cheshire Hunt", Graveur, Cha.s G. Lewis, 1842 kopen? Bied vanaf 70!
Charles George Lewis (1808-1880) Engels "The Cheshire Hunt", Graveur, Cha.s G. Lewis, 1842
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 86 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Linder Sterling - Fotografie, signiert kopen? Bied vanaf 210!
Linder Sterling (1954) Engels Foto, gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Mary Shaw - Acryl op doek, Wild floral kopen? Bied vanaf 100!
Mary Shaw (1955) Engels Acryl op doek, Wild floral
Techniek Acryl
Afmetingen 91 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
George Zobel - 'Joy' kopen? Bied vanaf 35!
George Zobel (1810-1881) Engels 'Joy'
Techniek Gravure
Afmetingen 75 x 65 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Howard Hilder - Ets naar schilderij van Anton Mauve kopen? Bied vanaf 40!
Howard Hilder (1866-1935) Amerikaans Engels Ets naar schilderij van Anton Mauve
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Edward Donovan - Vlinders, rupsen kopen? Bied vanaf 90!
Edward Donovan (1768-1837) Iers Engels Vlinders, rupsen
Techniek Gravure
Afmetingen 19 x 10 cm (h x b)
€ 90
Valery Koroshilov - No title kopen? Bied vanaf 100!
Valery Koroshilov (1967) Russisch Engels No title
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 54 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Chris Ofili - Tempest, paradise by night - 2010 kopen? Bied vanaf 1995!
Chris Ofili (1968) Engels Tempest, paradise by night - 2010
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Mike Figgis - Kate Moss X Agent Provocateur : The Four Dreams of Miss X - Limited Edition Box kopen? Bied vanaf 219!
Mike Figgis (1948) Engels Kate Moss X Agent Provocateur : The Four Dreams of Miss X - Limited Edition Box
Techniek Portfolio
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 219
Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!
Tom Hunter (1965) Engels `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 690
Arthur Rackham - 5 door Rackham geïllustreerde verhalen gepubliceerd in Cassell Magazine - 1898-1901 kopen? Bied vanaf 200!
Arthur Rackham (1867-1939) Engels 5 door Rackham geïllustreerde verhalen gepubliceerd in Cassell Magazine - 1898-1901
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 18 x 15 cm (h x b)
€ 200
Terry O'Neill - Naomi Campbell, New York, August 1991 kopen? Bied vanaf 80!
Terry O'Neill (1938-2019) Engels Naomi Campbell
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 80
Don Hughes - Nachtstraat uit het Victoriaanse tijdperk kopen? Bied vanaf 70!
Don Hughes (1933) Engels Nachtstraat uit het Victoriaanse tijdperk
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!
Jimmy Nelson (1967) Engels Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign.
Techniek Portfolio
Afmetingen 55 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.390
John Stezaker - Blind kopen? Bied vanaf 1340!
John Stezaker (1949) Engels Blind
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.340
Barry Hilton - Nacht straat kopen? Bied vanaf 100!
Barry Hilton (1941) Engels Nacht straat
Afmetingen 35 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Don Hughes - Victiaanse straat kopen? Bied vanaf 70!
Don Hughes (1933) Engels Victiaanse straat
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Reginald Barratt - Porträt eines Orientalen mit Fes kopen? Bied vanaf 145!
Reginald Barratt (1861-1917) Engels Portret van een oosterse man met een fez
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
henry Wilkinson - Brits graficus - originele Ets en aquatint "twee jachthonden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
henry Wilkinson (1921-2011) Engels Brits graficus - originele Ets en aquatint "twee jachthonden" - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Nicolas Watts - Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 199!
Nicolas Watts (1947) Engels Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Charles James Keats - stadsgezicht met stadspoort en soldaten kopen? Bied vanaf 35!
Charles James Keats (1856-1934) Engels stadsgezicht met stadspoort en soldaten
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 35
Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel kopen? Bied vanaf 695!
Antonia Lambelé (1943) Belgisch Engels Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
Ingelijst Op Spieraam
€ 695
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop
Techniek Polaroid
Afmetingen 21.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk kopen? Bied vanaf 500!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk
Techniek Polaroid
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
George William Mote - Landschap met Vee kopen? Bied vanaf 400!
George William Mote (1832-1909) Engels Landschap met Vee
Afmetingen 100 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Graham Dean - Small Current kopen? Bied vanaf 450!
Graham Dean (1951) Engels Small Current
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Maurice Cockrill - Venus and Mars kopen? Bied vanaf 225!
Maurice Cockrill (1936-2013) Engels Venus and Mars
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 49 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Robert Dodd - Victory of Trafalgar, in the V.AN. kopen? Bied vanaf 700!
Robert Dodd (1748-1815) Engels Victory of Trafalgar, in the V.AN.
Techniek Gravure
Afmetingen 88 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Robert Dodd - Victory of Trafalgar, in the Rear kopen? Bied vanaf 700!
Robert Dodd (1748-1815) Engels Victory of Trafalgar, in the Rear
Techniek Gravure
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
George Moutard Woodward - Karikatuur II - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 50!
George Moutard Woodward (1760-1809) Engels Karikatuur II - 18e eeuw
Techniek Ets
Afmetingen 22.5 x 23.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Mick Cawston - Ree in het struikgewas kopen? Bied vanaf 250!
Mick Cawston (1959-2006) Engels Ree in het struikgewas
Afmetingen 53 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jay Kaes - An other view kopen? Bied vanaf 95!
Jay Kaes (1985) Spaans Engels An other view
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Jay Kaes - Trespassing kopen? Bied vanaf 95!
Jay Kaes (1985) Spaans Engels Trespassing
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Robert Del Naja - Helgoland (oranje glitter) kopen? Bied vanaf 400!
Robert Del Naja (1966) Engels Helgoland (oranje glitter)
Techniek Giclée
Afmetingen 107 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400