5. Ger Doornink

Ger Doornink (1949)

4 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Joadoor is het pseudoniem voor de in Amsterdam wonende Ger Doornink. Aan de Academie voor beeldende kunsten in Arnhem werd hij opgeleid tot grafisch ontwerper. Hij maakte reizen over de hele wereld en bekwaamde zich in verschillende facetten van de beeldende kunst. Zo bezocht de kunstenaar tal van wereldsteden: Hongkong, Seoel, Taipei en Singapore. In Tokio legde hij zich toe op de fotografie. Daar ontwikkelde hij ook de 'air-brush' techniek, waarmee hij wereldfaam verwierf onder het pseudoniem Gerry The Cat.

Terug in Europa, vestigde Ger-Louis Doornink zich in Milaan als ontwerper/illustrator en fotograaf. Gewapend met een koffer vol ervaringen, werkte hij voor bijna alle bekende modebladen en reclamebureau's. Het moderne, dynamische leven in Milaan kon echter de romantiek van het 'oude Italië' niet verhullen. Rome, Florence, Venetië en het prachtige achterland verleidden hem tot de schoonheid en de magie van de schilderkunst. Evenals Italië, vormen het oude Egypte, de klassieke Griekse cultuur en Azië een bron van inspiratie voor Ger-Louis en zijn 'partner in crime' Hans Jochem Bakker. Samen zijn zij instaat tijdloze beelden te scheppen. Rijk van vorm en kleur, gereproduceerd en verkocht over de hele wereld. Joadoor is een begrip geworden.

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Ger Doornink - Heras, grote litho inclusief passe partout kopen? Bied vanaf 40!

Ger Doornink - Heras, grote litho inclusief passe partout

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Doornink - Coupe Melange - originele litho, genummerd 267/1000 en handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Ger Doornink - Coupe Melange - originele litho, genummerd 267/1000 en handgesigneerd

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen79.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ger Doornink - Bouquet en bleu - originele litho, genummerd 470/1000 en handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Ger Doornink - Bouquet en bleu - originele litho, genummerd 470/1000 en handgesigneerd

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Doornink - Felix kopen? Bied vanaf 25!

Ger Doornink - Felix

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst