5. Milou Honig

Milou Honig (1947)

1 aangeboden items / 29 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Milou HONIG (Amsterdam, 1947)

Milou Honig - kleurenzeefdruk | 'African tales' | épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 40!

Milou Honig - kleurenzeefdruk | 'African tales' | épreuve d'artiste

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd19-06-2021 om 22:52

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout