5. Arno Arts

Arno Arts (1947-2018)

1 aangeboden items / 37 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Arno ARTS (Boxmeer, 1947 - Arnhem, 2018)

Arno Arts was een multimediaal kunstenaar, hij heeft zich nooit beperkt tot één techniek. De keuze voor een bepaalde techniek werd bepaald door het idee, het concept. Zodoende maakte hij schilderijen, tekeningen, grafiek, video, installaties, performances etc. In eerste instantie was zijn eigen naam 'Arts' het uitgangspunt. In zijn werk speelt de wisselwerking tussen werkelijkheid en fictie een grote rol.

Arts volgde zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Arnhem. Hij liet zich door een beeld leiden naar een verbeelding in iedere denkbare vorm. Schilderij, tekening, object, keramiek of glassculptuur: elk middel of medium is dienstbaar aan het idee. Arno Arts hanteert daarbij een herkenbare beeldtaal, maar overrompelt met zijn kanttekening bij die gecreëerde werkelijkheid. Zo ontstaat een kunstwerk dat verbaast, een beeld dat zich vasthecht in de wereld van de beschouwer. Zo alledaags en bijzonder als een blijvende herinnering.

De perfectie van het werk van Arno Arts overtreft vakmanschap; 'worshipping' is een begrip dat beter aansluit bij de uitputtende concentratie die Arts’ werkwijze kenmerkt. Die onverbiddelijke discipline is weer een inspiratie op zich en dwingt de kijker stil te staan bij dit verbeeld idee.

Arno Arts - Kleurijk kader kopen? Bied vanaf 75!

Arno Arts - Kleurijk kader

Geplaatst doorkunstliefhebbe

Eindtijd30-07-2021 om 22:10

Jaartal1987
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst