5. Jasper Krabbe

Jasper Krabbe (1970)

2 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (115 x Favoriet)

Jasper KRABBÉ (Amsterdam, 1970)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000 kopen? Bied vanaf 695!

Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd30-07-2021 om 20:51

Jaartal2000
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen42 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000 kopen? Bied vanaf 750!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd30-05-2021 om 22:06

Jaartal2000
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst