5. Teun Hocks

Teun Hocks (1947)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Teun HOCKS: (Leiden 1947). Academie St Joost te BredaBelangrijke museale kunstenaar

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Teun Hocks - Man met huis op zijn rug - ets 1988/1995 - 3/125- 23 x 31 cm kopen? Bied vanaf 125!

Teun Hocks - Man met huis op zijn rug - ets 1988/1995 - 3/125- 23 x 31 cm

Geplaatst doorSmoke

Eindtijd08-08-2021 om 16:27

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Teun Hocks - Gesigneerd boek - (1e druk) 1991 kopen? Bied vanaf 150!

Teun Hocks - Gesigneerd boek - (1e druk) 1991

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd23-04-2021 om 20:00

Jaartal1991
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen32.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd