5. Johan van Reede

Johan van Reede (1921)

1 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Johan van REEDE

BEELDHOUWER, GRAFICUS, FOTOGRAAF EN SCHILDER

Geboren te Rotterdam in 1921.

Opleiding:

Van Reede volgde zijn opleiding aan de Rotterdamse Academie voor Beeldende Kunsten en was daarna onder andere werkzaam in Nederland, Frankrijk en Spanje.

Door: Arthur Brouwers

Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans kopen? Bied vanaf 295!

Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 20:03

Afmetingen57.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst