5. Lia van Leeuwen

Lia van Leeuwen (1954)

8 aangeboden items / 126 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Lia van LEEUWEN (Waddinxveen 1954)

Schilder, tekenaar, etser.

Opleiding:

Lia van Leeuwen volgde van 1984 tot 1987 een opleiding aan de Rotterdamse Academie voor Beeldende Kunsten.

Ze woont en werkt in Rotterdam.

Lia van Leeuwen maakt abstracte werken waarin bloemen vaak een grote rol spelen. Het kleurgebruik – de kunstenares gebruikt vaak zelf gevonden natuurlijke pigmenten - geeft het werk een gevoel van nauwe verbondenheid met de aarde. Door lijnen in een zinkplaat te krassen, kwam Van Leeuwen erachter dat die lijnen figuren vormen. Ze heeft vervolgens een eigen druktechniek ontwikkeld, die bestaat uit een combinatie van diepdruk en hoogdruk.

Exposities en prijzen:

In 1994 werd Van Leeuwen genomineerd voor de Nederlandse Grafiekprijs. Haar werk is geëxposeerd in onder meer Parijs, Amsterdam, Bangkok, New Delhi en New York.

8 aangeboden items van deze kunstenaar

Lia van Leeuwen - Drieluik 'Red, red, red' kopen? Bied vanaf 299!

Lia van Leeuwen - Drieluik 'Red, red, red'

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Orange and green kopen? Bied vanaf 135!

Lia van Leeuwen - Orange and green

Jaartal2016
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - memoratrix II kopen? Bied vanaf 25!

Lia van Leeuwen - memoratrix II

Geplaatst doorimre9

Jaartal2004
TechniekEts
Afmetingen57 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Labyrint II kopen? Bied vanaf 25!

Lia van Leeuwen - Labyrint II

Geplaatst doorimre9

Jaartal2003
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Kleurenets | 'Het duel' | 2002 kopen? Bied vanaf 35!

Lia van Leeuwen - Kleurenets | 'Het duel' | 2002

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2002
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lia van Leeuwen - Kleurenets | 'Visere' | 2002 kopen? Bied vanaf 40!

Lia van Leeuwen - Kleurenets | 'Visere' | 2002

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2002
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 30!

Lia van Leeuwen - Summertime

Geplaatst doorimre9

Jaartal2006
TechniekEts
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - De lente kopen? Bied vanaf 45!

Lia van Leeuwen - De lente

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst