5. Rotterdamse Kunststichting

Rotterdamse Kunststichting

Opgericht in 1945 - opgeheven in 2005

Rotterdamse Kunststichting

De Rotterdamse Kunststichting (RKS) was een stichting die zich bezighield met het bevorderen en propaganderen van het culturele leven in Rotterdam. In 2005 ging de RKS op in de Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur, en werden er taken overgedragen aan de dienst Kunst en Cultuur van de gemeente Rotterdam. De taak van de oorspronkelijke stichting was om advies te geven aan gemeentelijke en plaatselijke kunstinstellingen, subsidies te verstrekken aan instellingen en projecten, en om eigen projecten te ontwikkelen. De Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur is nu het adviesorgaan voor kunst en cultuur van de gemeente Rotterdam. De Raad is onafhankelijk en geeft slechts beleidsinhoudelijke adviezen. Daarnaast stimuleert de Raad voor Kunst en Cultuur de samenwerking binnen de kunstsector, en tussen de cultuursector en andere organisaties.

Er worden 16 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Lia van Leeuwen - Het Duel kopen? Bied vanaf 47!
Lia van Leeuwen - Het Duel

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 43!
Lia van Leeuwen - Summertime

TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 210!
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij

Geplaatst doorFarnes

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015 kopen? Bied vanaf 70!
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal2015
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Ets, Dames d'honneur kopen? Bied vanaf 1!
Lia van Leeuwen - Ets, Dames d'honneur

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Lia van Leeuwen - De lente kopen? Bied vanaf 45!
Lia van Leeuwen - De lente

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 45!
Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHannes1948

Jaartal1987
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie Willemse-Vervloet - Tuinbloemen kopen? Bied vanaf 40!
Marie Willemse-Vervloet - Tuinbloemen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHannes1948

Jaartal1978
TechniekAquarel
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Lia van Leeuwen - zonder titel

Geplaatst doorimre9

Jaartal2002
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop"

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen16.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - memoratrix II kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - memoratrix II

Geplaatst doorimre9

Jaartal2004
TechniekEts
Afmetingen57 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - In gesprek kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - In gesprek

Geplaatst doorHollandkunst

Jaartal1993
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Molenaar - Een havengezicht met schepen kopen? Bied vanaf 420!
Joop Molenaar - Een havengezicht met schepen

Geplaatst doordeZichtbaereWerelt

Afmetingen48.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Geerlings - Aquarel, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Anton Geerlings - Aquarel, Abstracte compositie - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen40.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 47!
Lia van Leeuwen - Visere

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lia van Leeuwen - Rood drieluik kopen? Bied vanaf 190!
Lia van Leeuwen - Rood drieluik

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

TechniekAcryl
Afmetingen20 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst