5. Rotterdamse Kunststichting

Rotterdamse Kunststichting

Opgericht in 1945 - opgeheven in 2005

Rotterdamse Kunststichting

De Rotterdamse Kunststichting (RKS) was een stichting die zich bezighield met het bevorderen en propaganderen van het culturele leven in Rotterdam. In 2005 ging de RKS op in de Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur, en werden er taken overgedragen aan de dienst Kunst en Cultuur van de gemeente Rotterdam. De taak van de oorspronkelijke stichting was om advies te geven aan gemeentelijke en plaatselijke kunstinstellingen, subsidies te verstrekken aan instellingen en projecten, en om eigen projecten te ontwikkelen. De Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur is nu het adviesorgaan voor kunst en cultuur van de gemeente Rotterdam. De Raad is onafhankelijk en geeft slechts beleidsinhoudelijke adviezen. Daarnaast stimuleert de Raad voor Kunst en Cultuur de samenwerking binnen de kunstsector, en tussen de cultuursector en andere organisaties.

Anton Geerlings - Zeefdruk: Naakt studies - 2003 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Geerlings (1923) Nederlands Zeefdruk: Naakt studies - 2003
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Willem Westbroek - Bruidskoets kopen? Bied vanaf 300!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands Bruidskoets
Afmetingen60 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Lia van Leeuwen - Lenteserie no. 1 kopen? Bied vanaf 35!
Lia van Leeuwen (1954) Nederlands Lenteserie no. 1
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Lia van Leeuwen - nr. 916 kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen (1954) Nederlands nr. 916
TechniekEts
Afmetingen17 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Joop Molenaar - Havengezicht (Rotterdam ?) kopen? Bied vanaf 180!
Joop Molenaar (1914-1990) Nederlands Havengezicht (Rotterdam ?)
Afmetingen56 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Anton Geerlings - Hardstenen gepolijst beeld - geabstraheerd figuur kopen? Bied vanaf 75!
Anton Geerlings (1923) Nederlands Hardstenen gepolijst beeld - geabstraheerd figuur
TechniekSteen
Afmetingen15 x 16 x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ben Zegers - "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Ben Zegers (1962) Nederlands "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993
TechniekCollage
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75