5. Betty van Beurden

Betty van Beurden (1928)

5 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Betty VAN BEURDEN (Eindhoven 1928)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Betty van Beurden - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 65!

Betty van Beurden - Bloemstilleven.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

TechniekAquarel
Afmetingen71 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Betty van Beurden - Poserende vrouw. kopen? Bied vanaf 75!

Betty van Beurden - Poserende vrouw.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

TechniekAquarel
Afmetingen71 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Betty van Beurden - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 49!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

TechniekAquarel
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Betty van Beurden - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 65!

Betty van Beurden - Bloemstilleven

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

TechniekAquarel
Afmetingen71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Betty van Beurden - Vrouw poserend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Betty van Beurden - Vrouw poserend - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst