5. Bob Kemper

Bob Kemper (1936)

3 aangeboden items / 32 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Bob KEMPER(Poortugaal 1936)

Academie Beeldende kunsten Rotterdam.

Bob Kemper vertoont in zijn werk van meet af aan een fascinatie met het industriële landschap en met de stad. De nabijheid van de Rotterdamse Haven en uitzicht op de industrie van Pernis zijn debet aan zijn belangstelling voor het lijnenspel van installaties, kranen, schoorstenen en bruggen. Zijn inspiratie voor de dynamische sfeer vindt Bob Kemper in steden als Rotterdam, New York en Berlijn. Daarom ontstaan er nooit herkenbare schilderijen van de stad. het gaat immers om de sfeer die de omgeving bij hem oproept. Om tot de kern te komen ging hij in de loop der jaren steeds meer abstraheren en weglaten. Zijn kleurgebruik werd feller en expressiever. Zijn werk bevind zich in de bekende collectie van Caldic Nederland.

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Bob Kemper - C5002-3, Vlinder kopen? Bied vanaf 75!

Bob Kemper - C5002-3, Vlinder

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1980
Afmetingen66 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bob Kemper - kleurenzeefdruk | 'Brandtoren II' | 1988 kopen? Bied vanaf 50!

Bob Kemper - kleurenzeefdruk | 'Brandtoren II' | 1988

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Bob Kemper - Acryl en collage op papier | 'De Stad I' | 1993 (Uniek werk) kopen? Bied vanaf 75!

Bob Kemper - Acryl en collage op papier | 'De Stad I' | 1993 (Uniek werk)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd