5. Klaus Dieter Engelke

Klaus Dieter Engelke (1941)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Klaus Dieter ENGELKE (1941 Braunschweig)

Duits

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Klaus Dieter Engelke - Akt Person kopen? Bied vanaf 49!

Klaus Dieter Engelke - Akt Person

Geplaatst doorNimbus4

Eindtijd23-05-2021 om 20:41

Jaartal1983
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaus Dieter Engelke - Naakte man kopen? Bied vanaf 49!

Klaus Dieter Engelke - Naakte man

Geplaatst doorNimbus4

Eindtijd25-05-2021 om 21:32

Jaartal1983
Afmetingen28 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst