5. Piet Boelens

Piet Boelens (1924-2010)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Piet BOELENS (1924-2010)

Belgisch

Piet Boelens - zonnebloemen kopen? Bied vanaf 85!

Piet Boelens - zonnebloemen

Geplaatst doorTheRetrohouse

Eindtijd02-06-2021 om 22:21

Afmetingen113 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst