5. Willem Knip

Willem Knip (1883-1967)

2 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (33 x Favoriet)

Wilhelm Alexander (Willem) Knip (Amsterdam 1883 - Blaricum 1967)

Willem Knip is een van de grote schilders van de Larense school. Hij kreeg een opleiding als decoratieschilder aan de Quelliniusschool in Amsterdam en werkte enige tijd in het atelier van Chris Lebeau. Om los te komen van decoratieve invloeden vestigde hij zich rond 1900 in het Gooi. Hij ontwikkelde daar een uitgebalanceerde impressionistische stijl. Na reizen naar Parijs, later naar Italië en Spanje, werd zijn koloriet luchtig en licht. Geliefde onderwerpen waren landschappen, haven en stadsgezichten. Werken van Knip zijn ondermeer te zien in het Singer Museum te Laren.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Willem Knip - Bouwwerkzaamheden aan de Prins Hendrikkade te Amsterdam kopen? Bied vanaf 2900!

Willem Knip - Bouwwerkzaamheden aan de Prins Hendrikkade te Amsterdam

Geplaatst doorroelvanwetering

Eindtijd14-03-2021 om 22:32

Jaartal1962
Afmetingen90 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Knip - Landschap kopen? Bied vanaf 100!

Willem Knip - Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCarolinedeGroot

Eindtijd16-03-2021 om 22:48

TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst