5. Robbert Fortgens

Robbert Fortgens (1960)

3 aangeboden items / 55 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Robbert FORTGENS

Schilder, fotograaf.

Geboren te Utrecht in 1960.

Opleiding:

Fortgens volgde een opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie.

Hij woont en werkt in Antwerpen.

Het werk van Fortgens is een uiting van zijn persoonlijkheid en levenswijze. Fortgens incorporeert hetgeen hij om zich heen ziet direct in zijn kunst. De intuïtie waarmee hij schildert, levert uiterst expressieve composities op, terwijl er toch een harmonieus kleurenpalet wordt behouden. De expresssionistische kunst van Fortgens is vooral geïnspireerd op het werk van Willem de Kooning. In sommige werken – vooral van dat voor 1988 - komen ook figuratieve elementen voor, die echter een ondergeschikte rol blijven spelen. Ook fotografeert Fortgens.

Door: Arthur Brouwers

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Robbert Fortgens - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 135!

Robbert Fortgens - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen97 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen89 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen94 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst