5. Matt Lamb

Matt Lamb (1932-2012)

1 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (26 x Favoriet)

Matt Lamb (Irish/American, b.1932- 2012)

Matt Lamb is een Amerikaanse beeldend kunstenaar die werd geboren in 1932. Lamb heeft verschillende tentoonstellingen gehad, ook in de Judy A. Saslow Gallery. Meerdere werken van Lamb zijn verkocht op een veiling, waaronder 'Cijfers' bij Christie's South Kensington (Christie's Interiors' in 2010 voor $ 24.127). Er zijn verschillende artikelen over Matt Lamb geschreven, waaronder 'Tentoonstelling "Aires Creativos" (Creative Winden) bij de Reial Cercle Artistieke van Barcelona - augustus 2010'.

Amerikaans Iers

Matt Lamb - Untitled kopen? Bied vanaf 750!

Matt Lamb - Untitled

Geplaatst doorartcol

Eindtijd23-07-2021 om 19:15

Jaartal1999
Afmetingen125 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst