5. Willem Frederik Noordijk

Willem Frederik Noordijk (1887-1970)

1 aangeboden items / 27 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Geboren te Schiedam 1887-05-06Overleden te Laren (Noord-Holland) 1970-11-01Scharten 1996Deze kunstenaar in andere databases1 treffer in RKDlibrary als onderwerpVerder zoeken in RKDartists&Geboren 1887-05-06Sterfplaats Laren (Noord-Holland)Plaats van werkzaamheid SchiedamPlaats van werkzaamheid Den HaagPlaats van werkzaamheid EemnesPlaats van werkzaamheid FrankrijkPlaats van werkzaamheid SpanjePlaats van werkzaamheid Groot-Brittanni_Plaats van werkzaamheid Itali_Kwalificaties schilderKwalificaties aquarellistKwalificaties tekenaarKwalificaties pentekenaarKwalificaties pastellistKwalificaties etserKwalificaties graficusOnderwerpen boerengenreOnderwerpen dierenOnderwerpen figuurvoorstellingOnderwerpen landschap (als genre)Onderwerpen stadsgezichtOnderwerpen stillevenOnderwerpen kopOnderwerpen bloemOnderwerpen boerderijstillevenOpleiding Akademie van beeldende kunsten (Den Haag)Lid van vereniging Vereeniging Sint Lucas (Amsterdam)Biografische gegevensWerkzame periode begin 1902 - 1970ca. 1902-1970Opleiding Akademie van beeldende kunsten (Den Haag) 1914-1917Werkzaam in Schiedam, Den Haag, Eemnes 1919vanaf 1919FrankrijkreizenSpanjereizenGroot-Brittanni_reizenItali_reizenRelaties met andere kunstenaarsLeerling van Jansen, Frits (1856-1928)Onderwerpen boerengenre, dieren, figuurvoorstelling, landschap (als genre), stadsgezicht, stilleven, kop, bloem, boerderijstillevenLid van Vereeniging Sint Lucas (Amsterdam)

Willem Frederik Noordijk - Weidelandschap bij Eemnes - olieverf kopen? Bied vanaf 160!

Willem Frederik Noordijk - Weidelandschap bij Eemnes - olieverf

Geplaatst doorMiles

Eindtijd11-08-2021 om 19:52

Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst