5. Piet Klaasse

Piet Klaasse (1918-2001)

6 aangeboden items / 115 verkochte items

FA. (33 x Favoriet)

Piet KLAASSE (Sloten Amsterdam 1918 - 2001)

6 aangeboden items van deze kunstenaar
Piet Klaasse - Litho: "Ren" - 1973 kopen? Bied vanaf 50!

Piet Klaasse - Litho: "Ren" - 1973

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Piet Klaasse - Litho - 1984 kopen? Bied vanaf 55!

Piet Klaasse - Litho - 1984

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Klaasse - Litho - 1986 kopen? Bied vanaf 55!

Piet Klaasse - Litho - 1986

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Piet Klaasse - El torro kopen? Bied vanaf 45!

Piet Klaasse - El torro

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Klaasse - Sarah Vaughan kopen? Bied vanaf 85!

Piet Klaasse - Sarah Vaughan

Geplaatst doorjohnvanwessel

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlas Schade
Piet Klaasse - Litho: Guibert Vrijens - 1987 kopen? Bied vanaf 55!

Piet Klaasse - Litho: Guibert Vrijens - 1987

Jaartal1987
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst