5. Roelof Klein

Roelof Klein (1915-1981)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Roelof KLEIN (Leeuwarden 1915 - Haarlem 1981)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Roelof Klein - Onbekend kopen? Bied vanaf 25!

Roelof Klein - Onbekend

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorwilli56

Eindtijd08-06-2021 om 22:25

Jaartal1940
TechniekPotlood
Afmetingen51 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 249!

Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L).

Geplaatst doorSpiritual-art

Eindtijd19-06-2021 om 21:30

TechniekTempera
Afmetingen69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst