Henri Frederic Boot (1877-1963) Portret (man met hoed)
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 83.5 x 70.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 180