5. Kunstkring Haarlem

Kunstkring Haarlem

Opgericht in 1903

Haarlemse Kunstkring

De Haarlemse kunstkring werd in 1903 opgericht uit onvrede over heersende klimaat binnen Kunst Zij Ons Doel. In 2009 hebben zeven Haarlemse schilders de Haarlemse Kunstkring nieuw leven ingeblazen.

Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed) kopen? Bied vanaf 180!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret (man met hoed)
Afmetingen83.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Herman Kruyder - Stilleven met steengoed kruik kopen? Bied vanaf 600!
Herman Kruyder (1881-1935) Nederlands Stilleven met steengoed kruik
Afmetingen26 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Herman Kruyder - Professioneel ingelijste foto en 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Herman Kruyder (1881-1935) Nederlands Professioneel ingelijste foto en 3 boekwerken
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
€ 75