5. Serge Poliakoff

Serge Poliakoff (1900-1969)

3 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Serge Poliakoff

Frans Russisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Serge Poliakoff - Olympische Spiele München 1972. kopen? Bied vanaf 185!

Serge Poliakoff - Olympische Spiele München 1972.

Geplaatst doortatsetra

VerzendingInternationaal

Serge Poliakoff - SERGE POLIAKOFF: 6 ORIGINAL-FARBLITHOGRAPHIEN DINA VIERNY 1970 MOURLOT SELTEN! kopen? Bied vanaf 480!

Serge Poliakoff - SERGE POLIAKOFF: 6 ORIGINAL-FARBLITHOGRAPHIEN DINA VIERNY 1970 MOURLOT SELTEN!

Geplaatst doorartgeber

VerzendingInternationaal

Serge Poliakoff - Compositie in bruin, grijs en zwart, aquatint ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!

Serge Poliakoff - Compositie in bruin, grijs en zwart, aquatint ets (netjes ingelijst)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen62 cm x 73 cm (h x b)