5. Theo Broeren

Theo Broeren (1945)

2 aangeboden items / 271 verkochte items

FA. (92 x Favoriet)
2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘ Lobster ‘ ( GROOT ). kopen? Bied vanaf 100!

Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘ Lobster ‘ ( GROOT ).

Geplaatst doorDrost260

Eindtijd24-07-2021 om 19:25

TechniekAcryl
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘ Feest ‘ kopen? Bied vanaf 70!

Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘ Feest ‘

Geplaatst doorDrost260

Eindtijd24-07-2021 om 19:28

TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst