5. Emil Kotrba

Emil Kotrba (1912-1983)

5 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Emil KOTRBA (Znojmo 1912 - Praag 1983)

Tsjechisch

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Emil Kotrba - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Emil Kotrba - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1943
TechniekDroge Naald
Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emil Kotrba - z Namluv pelopovych kopen? Bied vanaf 45!

Emil Kotrba - z Namluv pelopovych

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1944
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emil Kotrba - De paardenmarkt kopen? Bied vanaf 45!

Emil Kotrba - De paardenmarkt

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emil Kotrba - kruisweg kopen? Bied vanaf 45!

Emil Kotrba - kruisweg

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emil Kotrba - Twee losse litho's op één blad kopen? Bied vanaf 45!

Emil Kotrba - Twee losse litho's op één blad

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst