5. Joop Kropff

Joop Kropff (1892-1979)

1 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (40 x Favoriet)

Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979)

Joop Kropff - SCHEEPSHELLING SCHEVENINGEN. kopen? Bied vanaf 850!

Joop Kropff - SCHEEPSHELLING SCHEVENINGEN.

Geplaatst doorAlkmaarde12de

Eindtijd30-05-2021 om 22:05

Afmetingen93 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst