5. Dirk Hidde Nijland

Dirk Hidde Nijland (1881-1955)

3 aangeboden items / 31 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Dirk Nijland (Dordrecht 1881- Santpoort 1955) was schilder, tekenaar en graficus. Hij hield zich vooral bezig met de relatie tussen land en water en dat resulteerde in veel haven- en riviertafrelen.

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Dirk Hidde Nijland - Café-tje - Litho kopen? Bied vanaf 75!

Dirk Hidde Nijland - Café-tje - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekLitho
Afmetingen15.6 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Dirk Hidde Nijland - Litho: Vuurbaken kopen? Bied vanaf 70!

Dirk Hidde Nijland - Litho: Vuurbaken

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Hidde Nijland - Krachtige Houtskool op papier tekening "Watersnood Zeeland" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Dirk Hidde Nijland - Krachtige Houtskool op papier tekening "Watersnood Zeeland" gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1955
TechniekHoutskool
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd