5. Jeroen Krabbé

Jeroen Krabbé (1944)

4 aangeboden items / 119 verkochte items

FA. (121 x Favoriet)

Jeroen KRABBÉ

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Jeroen Krabbé - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!

Jeroen Krabbé - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
Afmetingen98 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Krabbé - De Jaargetijden kopen? Bied vanaf 600!

Jeroen Krabbé - De Jaargetijden

Geplaatst doorbertpluijmakers

Jaartal1990
Afmetingen53 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Krabbé - 4 kleurenlitho's (nummer: 176/250) kopen? Bied vanaf 299!

Jeroen Krabbé - 4 kleurenlitho's (nummer: 176/250)

Geplaatst doorRosaGroen

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Krabbé - Broche/hanger 'Vogelzang' kopen? Bied vanaf 50!

Jeroen Krabbé - Broche/hanger 'Vogelzang'

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doormplein

Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen4.35 cm x 2.81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd