5. Theo Beerendonk

Theo Beerendonk (1905-1979)

5 aangeboden items / 186 verkochte items

FA. (44 x Favoriet)

Theo BEERENDONK (Amsterdam 1905 - Amsterdam 1979)

Schilder, graficus, beeldhouwer.

Opleiding: Theo Beerendonk genoot zijn opleiding van 1925 tot 1931 aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam.

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Theo Beerendonk - vier etsen op 1 blad kopen? Bied vanaf 65!

Theo Beerendonk - vier etsen op 1 blad

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen7 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Theo Beerendonk - Ets/aquatint kopen? Bied vanaf 45!

Theo Beerendonk - Ets/aquatint

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Beerendonk - Ets: naakte dame kopen? Bied vanaf 45!

Theo Beerendonk - Ets: naakte dame

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Theo Beerendonk - Naakt, schets 1927 [ Ans, zijn vrouw ? ] kopen? Bied vanaf 300!

Theo Beerendonk - Naakt, schets 1927 [ Ans, zijn vrouw ? ]

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormichaelvanheck

Jaartal1927
TechniekPotlood
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Beerendonk - Bomenlaan in herfst - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Theo Beerendonk - Bomenlaan in herfst - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen6.6 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst