5. Bob Denneboom

Bob Denneboom (1909)

4 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Bob DENNEBOOM (Amsterdam 1909-12-23)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Bob Denneboom - Oude botter op scheepswerf - Sepiatekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!

Bob Denneboom - Oude botter op scheepswerf - Sepiatekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPotlood
Afmetingen72 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bob Denneboom - Bootjes onder gestutte boom - Sepiatekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!

Bob Denneboom - Bootjes onder gestutte boom - Sepiatekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPotlood
Afmetingen52 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bob Denneboom - meisjeshoofd met staarten kopen? Bied vanaf 10!

Bob Denneboom - meisjeshoofd met staarten

Geplaatst doorsipz

Afmetingen65 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bob Denneboom - Drie gratien kopen? Bied vanaf 175!

Bob Denneboom - Drie gratien

Geplaatst doorjohanschagen

TechniekAcryl
Afmetingen122 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst