5. Doris Charlotte Becke

Doris Charlotte Becke (1940)

3 aangeboden items / 8 verkochte items

Doris Charlotte BECKE, limburgse kunstenares. Geboren in Maagdenburg (Duitsland) in 1940.

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Doris Charlotte Becke - Ets / Aquatint - "......komt zelden alleen " kopen? Bied vanaf 50!

Doris Charlotte Becke - Ets / Aquatint - "......komt zelden alleen "

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Doris Charlotte Becke - Ets / Aquatint - Madame Tussaud kopen? Bied vanaf 50!

Doris Charlotte Becke - Ets / Aquatint - Madame Tussaud

Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Doris Charlotte Becke - Ets / Aquatint - Fred the frog kopen? Bied vanaf 50!

Doris Charlotte Becke - Ets / Aquatint - Fred the frog

Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst