5. Eric Hirdes

Eric Hirdes (1956)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Eric Hirdes, 1956 geboren te Voorburg. 1974-1979 Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten, Den Haag. 1979-1980 Nationaal Hoger instituut, Antwerpen (Studiebeurs CRM)

Eric Hirdes - Gemengde techniek op doek, Z.T. Landschap - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!

Eric Hirdes - Gemengde techniek op doek, Z.T. Landschap - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd02-08-2021 om 21:52

Jaartal1989
Afmetingen143 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst